Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dochodzenie odszkodowań »

  Wypadki i nieszczęśliwe zdarzenia są nieuniknioną częścią życia - Dochodzenie odszkodowań jest niezbędne. Często prowadzą one do fizycznych i emocjonalnych obrażeń, które mogą mieć poważny wpływ na jakość życia poszkodowanych osób. Dlatego istnieje system odszkodowań, który ma na celu rekompensatę za szkody wyrządzone w wyniku nieszczęśliwych okoliczności. W tym artykule skoncentrujemy się na dochodzeniu odszkodowań i odszkodowaniach powypadkowych z medycznym aspektem. Dochodzenie odszkodowań w ofercie Meditor!

  Data dodania: 27 09 2023 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawników »

  Na stronie znajdziesz gotowe porady prawne z wielu dziedzin. Porady prawne poprzez e-mail tzw. on-line są obecnie bardzo popularną formą korzystania z usług prawników. Bezpłatnie lub za niewielką opłatą możesz uzyskać całkowicie profesjonalną pomoc prawników (adwokatów). Nie szukaj prawnika. Nasz portal to forma całodobowego pogotowia prawnego. Od 2003 r. udzielamy e-porad. Wykonujemy darmowe analizy stanu prawnego. Gotową poradę możesz kupić wysyłając SMS.

  Data dodania: 30 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Mecenasi - wyszukiwarka i katalog prawników »

  Nowoczesna i rozbudowana wyszukiwarka i katalog prawników i specjalistów z innych dziedzin. Umożliwia znalezienie prawnika w kraju jak i prawnika polskojęzycznego za granicą. Ogromna lista specjalizacji sprawia, że wybór jest bardziej precyzyjny i przemyślany. Do katalogu dodawane są wyłącznie firmy zweryfikowane. Na stronie dodatkowo duża dawka wiedzy historycznej m. in życiorysy sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych, cennik usług prawnych oraz wiele praktycznych informacji, rejestrów prawników, notariuszy, biegłych, doradców, komorników, mediatorów, adwokatów kościelnych, rzeczników patentowych, rzeczoznawców. Na stronie znajdziesz także broszury, poradniki z zakresu prawa, linki do portali o tematyce prawniczej, baz orzeczeń i wyroków sądów i trybunałów.

  Data dodania: 30 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń Kancelaria Nasz Prawnik »

  Prawnicy Kancelarii Adwokackiej Nasz Prawnik w Toruniu od wielu lat świadczą skuteczną pomoc prawną na wysokim poziomie, dbając również o aspekt rozsądnych kosztów dla klientów. Świadczymy pomoc w sprawach rozwodowych, spadkowych, karnych. Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień za krzywdy. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących nieruchomości, w szczególności wspólnot mieszkaniowych, najmu, eksmisji. Nasi prawnicy występowali także w wielu ważnych procesach z zakresu prawa pracy, spraw administracyjnych, prawa nowych technologii i IT. Pomagamy w tworzeniu regulaminów stron internetowych i zasad korzystania z portali. Nowoczesne rozwiązanie nie są nam obce, gdyż sami bierzemy udział w ich tworzeniu. E-porady, darmowe porady dla osób, których nie stać na skorzystanie z usług na standardowych zasadach.

  Data dodania: 30 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Nasza Kancelaria prawnicza istnieje od 1994 roku i oferuje bogate doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadnień prawnych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę prawną, obejmującą zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Możemy pochwalić się reprezentowaniem Klientów przed polskimi i zagranicznymi sądami i urzędami, co pozwoliło nam na osiągnięcie profesjonalizmu, umożliwiającego skuteczną ochronę interesów naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK »

  Kancelaria Prawna Lipiński & Walczak oferuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, nieuczciwej konkurencji oraz zagadnień z dziedziny krajowego i międzynarodowego prawa karnego. Nasze indywidualne podejście do każdej sprawy, a także nieszablonowe podejście do zagadnień prawnych, pozwala nam na efektywną obsługę naszych klientów. Kosztorys każdej sprawy przedstawiamy na początku zlecenia, co pozwala uniknąć nieporozumień i wzmacnia wzajemne więzi i zaufanie.

  Data dodania: 20 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka komandytowo-akcyjna »

  Kancelaria adwokacka SN Adwokaci to miejsce, w którym uzyskasz rzetelną pomoc prawną i profesjonalne wsparcie podatkowe, bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy przedsiębiorcą. Zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych adwokatów świadczy usługi z wielu obszarów, w tym m.in. prawa karnego, gospodarczego i handlowego. Szczegóły oferty poznasz bezpośrednio w witrynie lub biurze kancelarii.

  Data dodania: 20 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Dopasowana oferta »

  Kasy fiskalne i drukarki fiskalne muszą spełniać wymagania określone w przepisach prawa, co zapewnia, że są one bezpieczne i niezawodne. Każde urządzenie musi być zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów oraz posiadać odpowiednie oznaczenia i numery identyfikacyjne. Ponadto, przed rozpoczęciem użytkowania, kasa fiskalna musi być zarejestrowana w urzędzie skarbowym i poddana kontroli fiskalnej. Dopasowana oferta w ofercie firmy Arkomp. Zajrzyj na ich stronę www - tam dopasowana oferta na kasy, drukarki i inne urządzenia!

  Data dodania: 15 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Katowicach »

  Biuro rachunkowe TAX-NET ma 3 oddziały – w Katowicach, Zabrzu oraz Mikołowie. Przez wiele lat funkcjonowania na rynku i obsługi firm z różnych branż, również międzynarodowych marek, firma wypracowała sobie renomę zaufanego partnera biznesowego. TAX-NET stawia na kompleksową obsługę księgową firm, oferując również szereg usług dodatkowych.

  Data dodania: 20 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  RS Tłumaczenia Wrocław - zapoznaj się z ofertą tłumacza przysięgłego z woj. dolnośląskiego wykonującego tłumaczenia przysięgłe dokumentów z wielu różnych dziedzin. Certyfikaty, dyplomy, akty notarialne i profesjonalne przysięgłe tłumaczenia Wrocław warto powierzyć doświadczonym specjalistom posiadającym bogate doświadczenie w tłumaczeniu umów, aktów notarialnych, certyfikatów i innych dokumentów! Tłumacz angielski Wrocław - tłumaczenia przysięgłe angielski oraz tłumaczenie zwykłe z/na język angielski we Wrocławiu. Tłumacz języka angielskiego - profesjonalne tłumaczenia Wrocław, dolny śląsk. Zapraszamy serdecznie zarówno klientów indywidualnych, biznesowych do zapoznania się z korzystną ofertą na tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: