Schody Podkategoria: Schody

 • Schody z drewna Prudlik »

  Producent schodów z drewna - firma Prudlik - z siedzibą w Częstochowie, oferuje wykonanie projektu i realizację swoich produktów na zlecenie zainteresowanych osób. Świadczymy nasze usługi na terenie Polski, jak i współpracujemy z zagranicznymi zleceniodawcami. Naszymi specjalnościami są schody kręcone, jednozabiegowe i dywanowe, ale ciągle wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów i przy każdym projekcie tworzymy zupełnie nowy rodzaj schodów drewnianych.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schody Wrocław »

  Zakład kamieniarski świadczy usługi z zakresu projektowania i realizacji budowy schodów stworzonych z kamieni. Koszt realizacji zleconego zamówienia nie przewyższa znacznie kosztów wysokiej jakości schodów drewnianych. Wycena realizowana jest na podstawie oględzin pracownika firmy – koszt zlecenia może mieć różną wartość w zależności od rozmiarów klatki schodowej, trudności przeprowadzenia odpowiednich robót oraz formy schodów. Solidne schody wykonane są z marmuru, granitu oraz piaskowca. Kamienna powierzchnia nadaje domom pokaźnej elegancji, schody utrzymają na bardzo długo trwałe barwy, nie są podatne na działanie ognia. Są także odporne na wycieranie.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schody z Hajnówki »

  Treka to firma o ugruntowanej pozycji zajmująca się produkcją schodów drewnianych w Białymstoku i Hajnówce. Solidność materiałów wykorzystywanych do wykonania schodów daje gwarancję, że czołowe produkty jakimi są schody jesionowe i schody dębowe będą służyć latami każdemu domostwu w Białymstoku, które zaufa temu producentowi. Naturalne piękno drewnianych schodów bowiem ubogaca wnętrza miejsc. Same zaś schody można zaprojektować na życzenie danego klienta. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i zrealizowanymi projektami firmy warto odwiedzić jej stronę internetową.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe schody drewniane »

  Specjalnością naszego zakładu jest drewniana stolarka zewnętrzna i wewnętrzna. Jednym z dwóch priorytetowych towarów są schody drewniane (Poznań) o zwłaszcza wysokiej wytrzymałości. Drugim z głównych towarów są drzwi drewniane (Poznań). Tworzymy nie tylko same produkty, niemniej jednak zapewniamy też pomiar, wizualizacje, wycenę a także montaż. Nasze produkty i funkcjonowania odróżnia szczególna precyzja a także dokładność i stosowanie jedynie drewna najwyższej jakości, bez żadnych uszkodzeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Schody

Schody - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.