Doradztwo Personalne Podkategoria: Doradztwo Personalne

 • IRKL - firma rekrutacyjno-szkoleniowa »

  Praca to istotny element życia każdego człowieka, spędzamy w niej większość życia, dlatego istotne jest, by dawała poczucie satysfakcji zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy, w zakresie zadowolenia z jakości wykonywanych obowiązków.
  W ofercie m.in.: przeprowadzanie rekrutacji, szkoleń, audytów personalnych, doradztwa organizacyjnego i innych form pozyskiwania pracowników i rozwoju ich kariery.

  Firma oferuje bezpłatną pomoc dla pracowników w zakresie rozwoju zawodowego, poszukiwań pracy w kraju i za granicą. Daje możliwość znalezienia ciekawej oferty, dostosowanej do kwalifikacji i oczekiwań.
  Pracodawcom oferuje z kolei pomoc w zakresie przeprowadzania naboru na nowych pracowników. Rekrutacja to istotny proces w każdym przedsiębiorstwie, ponieważ właściwie przeprowadzona pozwala dobrać właściwą kadrę pracowniczą.
  Wśród innych, istotnych aspektów działania firmy są m.in. szkolenia, które pozwalają na szeroko rozumiany rozwój.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja i Selekcja 3ppeople.pl »

  Firma Doradztwa Personalnego 3ppeople.pl to profesjonalne rekrutacje oraz rekrutacja pracowników. Strona www gromadzi ogłoszenia o pracę, dające możliwość do zdobycia pracy dla inżyniera bez wychodzenia z domu. Adresatami oferty są osoby zaradni, nie mający czasu, szukający pracy i pozostałe jednostki, dla których wygoda jest wartością, pewność a także szybkość. Jest możliwość zweryfikować jak przeprowadzić poszukiwania, obejrzeć oferty albo wybrać ofertę employer branding.
  Żadna praca nie niszczy
  Studiujących nie nie przeraża taka praca. Zmotywowani, żeby zarobić na utrzymanie, zasilają przestronne hale fabryk i zaplecza restauracji. I wszystko po to, żeby uzyskać wykształcenie, które nie zagwarantuje tym ludziom niczego innego niż dotychczas - może nie wliczając studiowania prawa czy studiowania medycyny. Społeczeństwo nie może przecież składać się wyłącznie z adwokatów oraz stomatologów - i oto dzisiejsza sytuacja jest, właśnie taka.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • rzeczoznawca ppoż »

  W aktualnych czasach, gdy jest coraz mniej roboty o każdą posadę powinno się dbać a także starać się, aby twój zwierzchnik nie zauważył, że twój czas dobiegł końca. Aby temu zapobiec należy być elastycznym w godzinach pracy oraz robotnym jak również terminowy. Jest jednak jedna sytuacja, jaka nie może zostać pominięta przez nikogo, a tą sprawą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracownika jest rzeczą najwyższej wagi, którą nawet chlebodawca musi uszanować. Aby być na bieżąco należy nauczać pracowników z zakresu bhp i ppoż., dlatego że takie szkolenia chodź są bardzo oklepane potrafią uczynić cuda w toku autentycznego zagrożenia. Pamiętajmy, żeby nie odstawiać bezpieczeństwa na poprzeczny tor.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo Personalne

Doradztwo Personalne - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.