Portale Podkategoria: Portale

« poprzednia strona · 4
 • Alepytanie.pl »

  Alepytanie.pl to miejsce pełne odpowiedzi!
  Masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi i nie masz się do kogo zwrócić? Interesuje Cie konkretna tematyka, z której chciałbyś poszerzyć swój zakres wiedzy?
  Nie martw się, pomożemy Ci w każdym nurtującym Cie problemie!
  Dla nas nie ma tematów, o których nie można dyskutować i nie ma pytań bez odpowiedzi!
  Bo jak to mówią: kto pyta nie błądzi i właśnie z takie wychodzimy założenia!
  Alepytanie.pl to społeczność interesujących ludzi, którzy chętnie podejmują się dyskusji wszelkiego rodzaju i dzielą się z innymi dobrymi radami!
  Dołącz do nas już teraz!

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bóle kręgosłupa lędźwiowego »

  Dzisiejsze schorzenia kręgosłupa następują nie tylko ze szkodliwej pozycji w ciągu fabrykacji szczególnie pracy biurowej ale również ze wadliwej nieleczonej wady prezencji. Schorzenia kręgosłupa lędźwiowego, choroby kręgosłupa czy dyskopatia szyjna przynależą obecnie do bardzo drażliwych do wyleczenia uciążliwości - leczenie kręgosłupa szyjnego uniemożliwiającej dobre powszednie operacja. Własny gabinet oferuje każde niezbędne zabiegi regulujące dodatkowo pomocniczą choroby jak i rehabilitację kręgosłupa. Przetestuj naszą ofertę na www.mariusz-smigiel.pl

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubranka dziecięce swiatwiki.pl »

  Obecnie nie trudno o kupno ubranek dla własnych szkrabów, sklepy internetowe dla dzieci proponują bogate modele ubranek dla malców w rożnym wieku a w tym pajacyki niemowlęce. Oferta jest już tak szeroka, że sklepy internetowe dla dzieci pomału wypierają sklepy stacjonarne z rynku. A taki dojazd internetowy do sklepu jest bez wątpienia bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wyrobionych rodziców, zajętych swoją pracą lub osobistym gospodarstwem domowym, i nie mających czasu śledzić propozycje w sklepach stacjonarnych za odpowiednią odzieżą dla własnego malucha. Również sklepy internetowe dla dzieci (polecamy www.swiatwiki.pl) oferują wielce wygodną formę dostawy materiału na dokładny i podany przez kontrahenta adres.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka ogłoszeń »

  Serwis pozwala użytkownikom tworzyć definicje wyszukiwań. Mechanizm wyszukujący, zgodnie z utworzonymi żądaniami, cyklicznie przeszukuje najpopularniejsze portale ogłoszeniowe i aukcyjne żeby odnaleźć dopasowane oferty. Wyselekcjonowane ogłoszenia i aukcje są wysyłane natychmiast w formie powiadomienia e-mail. Częstotliwość przeszukiwania decyduje o liczbie punktów jakie zostaną skonsumowane przez system. Po wykorzystaniu darmowych punktów możliwy jest zakup pakietu w systemie premium SMS. Wyszukiwarka obsługuje najpopularniejsze w Polsce serwisy ogłoszeniowe i aukcyjne m.in allegro oraz olx.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ewangelia »

  Każdy może ewangelizować. Dał temu wyraz Sobór Watykański II, który otworzył wiele przestrzeni dla ludzi świeckich. Niniejszy portal ma za zadanie sprostać temu zaproszeniu. Chcemy aby każdy, zarówno ten z koloratką pod szyją jak i ten "nieumundurowany" napisał, co go dotyka w poszczególnej Ewangelii. Na ten portal będą wchodzić księża przed napisaniem kazania, katecheci przygotowujący lekcje religii jak i świeccy liderzy wspólnot kościelnych, którzy opracowują przeróżne konferencje. Nie zabraknie także osób szukających inspiracji do codziennego pochylania się nad Słowem Bożym. Twój komentarz może pomóc im w zauważeniu nowego piękna w Ewangelii. W końcu co dwie głowy to nie jedna!

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawy edukacyjne dla dzieci »

  Blog o tym, jak mądrze bawić się z dzieckiem. Bańki mydlane to cudowne zjawisko, które cieszy oczy dużych i małych obserwatorów. Od miesiąca moja córeczka raczkuje po domu z flakonikiem pełnym zaczarowanego płynu, a ja wtedy nie mam innego wyjścia - rzucam wszystko czym aktualnie się zajmuję i nie ma przebacz – puszczam bańki mydlane ku wielkiej radości mojego roczniaka Potrafią one zaintrygować dziecko przez dobre 15 min, a czasem i dłużej… To wspaniała zabawa nawet dla malutkich dzieci. Bańki można puszczać zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Koszt zakupu niewielki bo ok 2 złote za flakonik, a ile przy tym frajdy:) Ostatnio podczas zakupów znalazłam fajną rzecz – płyn do kąpieli i puszczania baniek czyli lubiane przez wszystkich 2 w 1, marki Hipp – polecam Zabawa bańkami mydlanymi też ma walor edukacyjny. Jaki??? - Gdy dziecko puszcza je samodzielnie, to ćwiczy swój aparat mowy ( świetne ćwiczenie logopedyczne). - Jeśli My puszczamy banieczki dzieciom to ćwiczymy ich koncentrację, umiejętność skupienia się na przedmiocie oraz na tym co dzieje się tu i teraz (kojarzenie działań przyczynowo – skutkowych)

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale

Portale - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.