Fotografia Podkategoria: Fotografia

« poprzednia strona · 3
  • Adam Kwiatkowski – Usługi FotoVideo »

    Witamy serdecznie! Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i pasja to motyw przewodni naszej pracy. Oferujemy Państwu uwiecznienie najpiękniejszych dni z państwa życia w postaci oryginalnego filmu i zdjęć. Nasza oferta jest bogata i dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klienta, by ważne chwile przeżyte były we właściwy i niezapomniany sposób. W naszej pracy staramy się zatrzymać czas i uchwycić te ulotne a jak ważne chwile. Jest to możliwe dzięki najwyższej klasy sprzęcie, jednak pamiętajmy nie tylko to jest ważne, bowiem świeżość, wyobraźnia oraz sposób patrzenia może oddać urok niepowtarzalnych chwil. Jest to cudowna pamiątka, by po latach odświeżyć pamięć, cofnąć czas i wrócić do pięknych chwil waszego życia.Ożywić wspomnienia, obrazy z przeszłości by po wielu latach ponownie rozbudzić uczucia, jakie towarzyszyły nam wtedy. Uroczystość obsługują zawsze dwie osoby – operator kamery i fotograf. Posiadamy aktualne upoważnienia Kurii Metropolitarnej w związku z wykonywaniem pracy foto-video w obiektach sakralnych.

    Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • fotograf Kujawsko Pomorskie »

    Działamy głównie na terenie Bydgoszczy, a oprócz tego okolic. Oferujemy pełną obsługę fotograficzną ceremonii zaślubin, w tym między innymi zdjęcia z przygotowań, kościoła, urzędu i wesela. Wykonuję także sesje reportażowe, plenerowe, narzeczeństwie i panieńskie, a ponadto kawalerskie. Też jesteśmy w stanie spełnić wszystkie życzenia naszych kontrahentów, kreując dla nich wyselekcjonowane sesje prywatne. Zapraszamy na naszą stronę internetową WWW po więcej szczegółów!

    Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

brzozowski (1), filmowanie (4), fotografia (9), fotograf (0), fotograf (0), adam (1), video (3), kwiatkowski (1), brzozów (1), fotograf (9), wideo (2), album (2), uroczystość (2), fotografia (-1), świadkowie (1)

Fotografia - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.