Rzeźba Podkategoria: Rzeźba

 • Mozaiki »

  Jednym z cenionych artystów XXI wieku jest Pietraszek Andrzej. Wykonuje on, m. in.: scenografię artystyczną, scenografie, obrazy, i wiele innych. Jest najlepszy w swoim fachu, dlatego w konsekwencji został uznany wielokrotnie przez klientów. Swoją popularność zyskał, dzięki bezcennym zdolnością manualnym i indywidualnym podejściem do klienta. Pietraszek potrafi wychwycić każdy najdrobniejszy detal, gdyż bywa perfekcjonistą. Wskazane jest podkreślić, jego plusy, m. in.: uczciwość, fachowość i inne, które idą w parze z talentem, co świadczy o niezwykłości rzeźbiarza.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ludowidła - sztuka ludowa i etnodizajn »

  Ludowidła.pl to sklep, który powstał z pasji i zainteresowania kulturą ludową, a także chęci jej popularyzacji. Podstawowym założeniem naszej działalności jest dotarcie do tych z twórców ludowych, którzy jeszcze nie udostępniają swoich wyrobów w internecie.
  Wśród naszych produktów znajdują się rzeźby twórców ludowych, zabawki drewniane, ludowe ozdoby choinkowe, ręcznie haftowane etui i torby. Wszystko tylko ręcznie robione.

  Ludowidła to dla nas nie tylko sztuka ludowa i rzemiosło. Są tylko jednym z elementów naszej działalności. Na tej stronie będziemy również przedstawiać artykuły o tematyce wierzeń i obrzędowości ludowej, związane m.in. z kolejnymi porami roku. Będziemy się również zastanawiać nad tym, gdzie się kończy rzemiosło ludowe, a zaczyna etnodesign. Zwłaszcza w perspektywie współczesnej twórczości ludowej.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeźba

Rzeźba - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.