Gliwice Podkategoria: Gliwice

  • Instytucja szkoleniowa z Katowic »

    Szkolenia i konferencje biznesowe. Wybitni specjaliści, doskonałe lokalizacje, wygodne sale wykładowe i konferencyjne. Szeroki zakres tematyki oraz wyczerpujący program z poszczególnych zagadnień z różnych branż. Wskazana instytucja szkoleniowa z Katowic jest organizacją uprawnioną do wydawania certyfikatów oraz zaświadczeń potwierdzających uczestnictwo oraz ukończenie kursów oraz szkoleń w wielu newralgicznych dziedzinach gospodarki. Gwarantujemy ciekawe formy spotkań z najlepszymi wykładowcami. Naczelnym ich celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników oraz wdrażanie wszelkich aktualności oraz nowatorskich rozwiązań i informacji do codziennej pracy. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w prawie oraz nowinki dotyczące branż w których szkolimy, dzięki czemu nasze szkolenia są zawsze na czasie i odpowiadają aktualnym zmianom jakie zachodzą w poszczególnych dziedzinach.

    Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
  • Rotametr »

    Producent aparatury kontrolno-pomiarowej, w tym rotametrów. Ponad trzydzieści lat doświadczenia oraz współpracy z branżą przemysłową, uczelniami przedsiębiorstwami wodociągowymi. Flagowym produktem są rotametry, które z powodzeniem od wielu lat dostarczamy naszym klientom. Dobra jakość materiałów, precyzja wykonania decydują o wysokiej ocenie naszych produktów. Standardowo urządzenia są produkowane w klasie dokładności 2, 5. Na zamówienie produkowane są w wyższych klasach. Każdy rotametr jest wzorcowany niezależnie.

    Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gliwice

pomiar (1), wskaźnik (1), szkolenia (17), rotametr (2), wykłady (2), ciśnienie (1), Kursy (1), u-rurka (1), Katowice (14), bioreaktor (1), przepływomierz (1), sonda (1), laboratorium (2)

Gliwice - nowa strona:

Adres:

Nowość: wprowadzono możliwość dodawania adresów HTTPS.