Rewest Service- Sprzęt rehabilitacyjny

Rewest Service- Sprzęt rehabilitacyjny Pragniemy zaprezentować ofertę naszej firmy, która zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, oraz jego serwisowaniem, przy udziale środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Realizujemy zamówienia na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy technicznych nabywanych w ramach dofinansowań PFRON. Prowadzimy również doradztwo w zakresie doboru sprzętu jak i sposobu jego nabycia a także pełen instruktaż w zakresie jego obsługi.


Usługi nasze wykonujemy na zlecenie również w domu klienta, zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mail.Firma Rewest Service chętnie przyjmie w komis używany sprzęt rehabilitacyjny. Jeżeli mają Państwo niepotrzebne urządzenia medyczne związane z rehabilitacją (na przykład wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, koncentrator tlenu, chodzik, krzesło toaletowe, materac przeciwodleżynowy, czy pieluchomajtki w nie otwieranym opakowaniu), to zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Szczegóły strony www.rewest-service.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.rewest-service.pl:

Rewest Service- Sprzęt rehabilitacyjny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 198 Odwiedziny crawler@alexa.com 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CRF Werakso | rehabilitacja, masaż Szczecin »

  Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie to gabinet kompleksowych usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Zajmujemy się rehabilitacją neurologiczną, neuropsychologiczną, sportową, ortopedyczną i dziecięcą. U nas wykonasz masaż leczniczy. Nasza siedziba jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do fizykoterapii: laseroterapii, jonofrezy, ultradźwięków, prądów diadynamicznych, magnetoterapii i TENS. Pomagamy odzyskać sprawność po urazach neurologicznych i sportowych. Zapewniamy konsultacje z lekarzami i fizjoterapeutami. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomocy pacjentom.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria »

  Firma Meditor jest liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej)

  Data dodania: 01 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Clinical lab analyzers »

  Medical sales includes pharmaceutical sales, Curative device sales, medical equipment sales, and more. Assorted medical laboratory equipment jobs may involve selling a service such as healthcare, billing, marketing, etc. Some medical sales works are more hortatory while others are more transactional. A consultative tag sale brawn include a large piece of durable medical equipment such as an imaging machine, for example. This is a multi-million dollar sale that will take a pain mature to manage from beginning to end. The pack of time it takes to close a sale, from the first contact with the prospective customer, is called the sales sequence . A long sales cycle occurs when the expenditure is large and/or when there are many decisions and decision-makers involved in the sale. Evermore, the better the dollar amount of the sale means the sales cycle will be longer. Some medical equipment sales friends decide a longer sales cycle, because they enjoy the high level of thinking and consulting involved, and relationship building. Succeed associates prefer a shorter sales cycle, because it may feel more fast-paced and you are able to close a sale more frequently than if you are selling more expensive equipment for laboratory.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja kręgosłupa Warszawa »

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą leczenie schorzeń narządu ruchu najnowocześniejszymi metodami rehabilitacji. Jesteśmy przekonani, że wizyta na naszej stronie spełni Państwa oczekiwania i pomoże podjąć decyzję, co do metod terapeutycznych, które stosujemy w rehabilitacji. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, pracujemy specjalistycznymi metodami terapii, które należą obecnie do najbardziej komplementarnych i dających najlepsze efekty. W naszej pracy koncentrujemy się na szczegółowym określeniu przyczyn powstania dolegliwości oraz precyzyjnym systemie leczenia opartego o szczegółowe programy rehabilitacji, które dostosowujemy indywidualnie do każdego pacjenta. Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji kręgosłupa i stawów. Gwarantujemy najwyższą jakość poprzez wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe zespołu, rzetelność świadczonych usług i pełen profesjonalizm. Program leczenia oraz postępowanie terapeutyczne jest precyzyjnie dostosowane do konkretnych dolegliwości i możliwości pacjenta.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • łóżko rehabilitacyjne bielsko »

  FHU REKON to sklep, komis i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjno-medycznego, który powstał po to by każdy mieszkaniec Bielska-Białej czuł się bezpiecznie i zdrowo. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć sprzęt rehabilitacyjny, np. wózki inwalidzkie oraz pielęgnacyjny. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Przepuklina oponowo-rdzeniowa jest wadą wrodzoną. Jest to schorzenie, które zaczyna się, kiedy dziecko w 3 tyg. życia nie zdołało zacisnąć cewki nerwowej. Cewka nerwowa nie zasklepia się, wtedy organizm nie jest wyposażone kwas foliowy. Dlatego kobiety powinny pomyśleć o tym aby dostarczać sobie odpowiednie suplementy diety. Ta substancja daje możliwośćna dobre zaciśnięcie się głównego nerwu jaką jest cewka w ciele rozwijającego się zarodka. Cewka nerwowa to zaczątek kanału kręgowego. Jeśli cewka nerwowa nie ukształtuje się w odpowiedni sposób, wtedy zrodzi się otwór, który w konsekwencji spowoduje, że łuki nerwów kręgosłupa wraz z pozostałymi tkankami będą wypchnięte poza skład rdzenia kręgowego. Jest to niesamowicie niepożądana sytuacja.Przyczyny nieprawidłowego zamknięcia się cewki nerwowej są najróżniejsze czynniki. Najważniejszy z nich to oczywiście brak odpowiednio odżywionego organizmu kobiety. Inne powody to na przykład wystawianie się na infekcje dróg moczowych Jakie mogą pojawić się konsekwencje źle wykształconego rdzenia kręgowego? Niezbędna jest aktywna rehabilitacja . Na początku komórki nerwowe mózgu nie dostaje wartościowych impulsów z całego ciała. Dziecko miewa niemałe problemy z przemieszczaniem się, jednocześnie będzie miało bezwładne nóżki. Struktura ciała człowieka które mają to schorzenie będzie nadmiernie wiotkie.Dzieci mające tę wadę genetyczną. Stopień porażenia kończyn dolnych może być bardzo różny: z jednej strony kończyny dolne mogą być kompletnie|całkowicie|stuprocentowo porażone, z drugiej strony może dojść do sytuacji jedynie obniżonej jakości funkcjonowania poprzez lekkie utykanie. Kiedy dziecko nie przyszło jeszcze na świat, trudno najczęściej lekarzom przewidywać. Dziecko z przepukliną oponowo-rdzeniową musi poddawać się jak najszybciej po porodzie zabiegom chodzenie.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwalidzkie wózki elektryczne »

  Stwardnienie rozsiane jest jakąś z najczęstszych determinant niepełnosprawności pośród ludzi młodych. Choroba pojawia się zazwyczaj między 20 a 40 rokiem życia i rozgaszcza się na dobre w układzie człowieka, powodując co chwila większe dylematy zdrowotne. Główne problemy, jakie powoduje stwardnienie rozsiane, to kłopoty z poruszaniem się.
  W Polsce żyje teraz około czterdzieści tysięcy osób ze stwardnieniem rozsianym. Częściej na stwardnienie rozsiane zalegają młode kobiety, które na nieszczęście nie są w stanie nadążyć złożyć sobie poprawnie życia i ogarnąć się bliskimi osobami zanim zapadają na chorobę. Dlatego właśnie najwięcej osób samotnych jest wśród tych, które mają stwardnienie rozsiane. Jest to kolosalny problem społeczny, przede wszystkim zważywszy na zjawisko jak niewiele wiemy o tej chorobie.
  Postać, która ma stwardnienie rozsiane, w większości wypadków jest skazana w kilka lat po pierwszym rzucie na wózek inwalidzki. Wcześniej jest to wózek inwalidzki manualny, w następnej kolejności często już wózki inwalidzkie elektryczne. Łacińska określenie stwardnienia rozsianego to Sklerosis Multiplex. Jest to autoimmunologiczna dolegliwość, która dotyka układ nerwowy. Bazuje na zdemielinizowaniu włókien nerwowych. W żadnym wypadku nie wiadomo gdzie pojawi się późniejszy rzut, nie wiadomo też, kiedy pojawi się ten pierwszy - choroba nie jest nadawana genetycznie, nie można się nią zakazić.
  Choroba nie ma specyficznych wskaźników, bo rzuty mogą pojawić się na wszystkim poziomie układu nerwowego. Ta choroba to stała walka z bólem. Jakkolwiek chorzy najczęściej skarżą się na bóle, drżenie mięśni, sztywność mięśni, na dylematy z równowagą, bóle głowy, zakłócenia funkcji poznawczych, jeśli mielina została nadwyrężona na pułapie mózgu. Stwardnienie rozsiane, jak widać, ma dużo masek.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Szamotuły »

  Nasza klinika oferuje wszystkim swoim pacjentom profesjonalną zabiegi rehabilitacyjne, dzięki przyszłościowym urządzeniom, a dodatkowo stosownej kadry rehabilitantów. Zdrowie jest bardzo ważnym elementem naszego prawidłowego działania, po wizycie w naszym gabinecie poczują się Państwo szczególnie, dzięki indywidualnemu podejściu do naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja Oława »

  Centrum Rehabilitacji i Balneologii AquaMed jest placówką znajdująca się w aquaparku Termy Jakuba w Oławie. AquaMed to zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów pracujących innowacyjnymi metodami, na przykład: PNF, Terapia manualna Funkcjonalna, terapia manualna, Kinesiology Taping, McKenzie. Oferujemy wiele czynności tj. spotkania rehabilitacyjne, masaże, fizykoterapia: krioterapia, jonoforeza, prądy TENS, sollux, magnetoterapia, laser, kinezyterapia: indywidualne ćwiczenia, ćwiczenia ogólnousprawniające. Diagnozujemy bóle kręgosłupa: dyskopatia, rwa kulszowa, rwa barkowa, stany po artroskopii kolana, biodra, barku, stany po zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa. W naszej przychodni funkcjonuje również poradnia ortopedyczna z możliwością wykonania badania USG oraz poradnia kardiologiczna z EKG. Nasze centrum wyróżnia kompetencja zespołu terapeutycznego, rozległa pomoc w procesie leczenia, a również rodzinna atmosfera. Każdy chory jest jednoznacznie badany i prowadzony, a zlecone działania realizowane są z dużą dokładnością i starannością. W odróżnieniu od podobnych placówek, nie leczymy jedynie objawów, ale przede wszystkim poszukujemy powodów zgłaszanych dolegliwości. Jasna diagnoza oraz niezależnie dobrana terapia umożliwia naszym pacjentom w krótkim czasie podreperować swój stan zdrowia i polepszyć warunki życia.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łóżko rehabilitacyjne »

  Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą ofertę na łóżko do pielęgnacji, leczenia oraz rehabilitacji chorych w warunkach domowych. Łóżko nadaje się do pielęgnacji obłożnie chorych, ponieważ posiada elektrycznie podnoszoną wysokość łóżka i elektrycznie podnoszenie sekcji podparcia pleców i nóg (kąt odchylenia sekcji pleców od 0o do 70o), wszystko sterowane pilotem. Szczyty łóżka wykonane są z płyty drewnianej pokrytej okleiną w kolorze bukowym.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »